Chci být princeznou ♛

26. dubna 2014 v 17:31 | Nico |  Nico diary
Popravdě, nevím co chci. Nevyznám se v sobě a nedokážu rozeznat svoje pocity. Chvíli jsem si totiž myslela že je to pryč a najednou je to tu zase. Ale já se nažím ten pocit potlačit, protože bych tím někomu ublížila.
Přirovnala bych to k jídlu. Když si mám vybrat mezi sladkým koláčkem a pálivou paprikou budu chvíli váhat ale nakonec si vyberu papriku. I když vím že budu pak nadávat že mě palí a budu si říkat proč jsem ten koláček dala stranou. Koláček nakonec sní někdo jiný a já nebudu mít možnost se k němu vrátit. Zustane mi jenomm ta paprika.
Teda, napsala jsem pořádnou blbost. Ale žádné jiné přirovnání mě prostě nenapadlo.
Četli jste někdy 50 odstínů šedi? Jestli ano, tak víte o častých erotických scénách. Já bych si tam měla dosazovat asi úplně jiné lidi než si tam dosazuju. A nehorázně mě to sere. Chystám se si koupit druhý a třetí díl. Ten první mám sice doma už fakt hodně dlouho, ale nemohla jsem se k tomu nějak dokopat a navíc si ho asi měsíc schovávala sestra pod postelí a četli si to s kamarádkou. Proč proboha? Vždyť je jim čerstvě jedenáct a nemůžou tomu rozumět!
Nevím co bych dál napsala. Asi jenom to že se teď musím hodně učit abych si opravila známky. Dost jsem na tu školu srala a nemůžu už takhle pokračovat.
Také jse přemýšlela o tom, jaké by to bylo být princeznou. Spolužák ve třídě mi řekl, že si mě jako princeznu nedokáže představit, jedině jako nějakou vílu s velkým kloboukem co žije v houbě v lese. Ten les se mi zamlouvá, ale ta houba ne. Nakonec, bylo by to fajn žít v krásném domě na stromě uprostřed lesa. Nikdo by mě neotravoval a nemusela bych poslouchat trapné kecy jiných lidí. Měla bych tam spoustu knížek a pohodlnou postel, kde bych celé dny ležela a četla si. Taky bych si pořídila jedorožce, na kterém bych se proháněla po loukách. Měla bych na sobě duhové vílí šaty a na hlavě věneček. Vlasy bych si kouzlem prodloužila a obarvila na tyrkysovou. Achjo, připadám si jako retard.
Jenom bych vás chtěla poprosit, jestli by vás napadlo nějaké dobré téma članku, napište mi do komentářů, na ask nebo kamkoliv jinam :)


Vaše Nico ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama