Co na sobě nenávidím

23. září 2014 v 22:55 | Nico |  Nico diary
Dneska jsme měli trénink, ostatně jako každé úterý. (a pondělí) No a já se na sebe při rozcvičce tak koukla do zrcadla a a v tom mě napadla jedna věc. "Jsem nechutná"
Ano je to tak, myslím si to o sobě. A je to proto že jsem tak odporně hubená! Spusta holek chce být hubená, dlouhý nohy.. Jiné mi zas říkají že vypadám jak anorektička a že to se klukům nelíbí. I když je mi jedno co se líbí klukům a už vůbec co se líbí ostatním, vypadám hrozně.
Když tancuju, vypadám jak kdybych byla složená s párátek a měla bych se každou chvíli rozpadnout. Musím říct že si za to možná kapánek můžu sama (teď o tomhle psát nebudu). Ale vždycky jsem byla hodně hubená. Vlastně to mám zděděné, protože moje mamka je dost štíhlá a táta taky. Navíc jsou oba vysocí, což já jsem celkem taky. No a kdyby jste mě viděli v tílku a legínách, poblijete se. Nechápu jak se na mě může někdo podívat. Fuj ty vystouplý kost na ramenech a huběňoučký ručičky -.- Líbí se mi akorát ty klíční kosti. :D
Přiznávám že jsem měla období kdy jsem si připadala tlustá (what?), ale to je jiná kapitola, kterou bych zrovna teď nerada rozebírala.
Nejvíc mě štvou kecy typu "Jez pořádně" nebo "Anorektičko, měla bys jíst". Říkají to lidé, kteří se mnou asi nestrávili delší čas. Je sice pravda že ve škole nesvačím, ale to je proto že na to nemám čas z důvodu že jsem skoro každou přestávku někde v jiné třídě u kamarádek. Taky mám potom pořádnej hlad. :D No a taky trochu že nenávidím když musím jíst před lidmi. I s rodinou, i když s tou tak často nejím. Prostě mě to vadí a nedokážu se tak pořádně najíst.
No ale když jsem doma to zase jím pořád něco. Dokážu do sebe narvat i větší oběd než můj bratr (a to je co říct) a pak si dám ještě něco sladkého. Začala jsem takhle právě hodně jíst asi v květnu a od té doby jsem přibrala možná tak čtyři kila. Ale Nad 50 kg se ani nehnu... Máma mi i dokonce někdy nadává že všechno sežeru!
Takže pokud si myslíte že nejím, mýlíte se.
Občas si říkám že by bylo možná snažší být tlustá a hubnout protože nemusím mít starch že bych zůstala jako kostra. S vůlí k hubnutí fakt nemám problém. (no coment) Takže občas dost závidím lidem co jsou trochu při těle.
Jednoduše řečeno, nenávidím svoji postavu (i když nohy mám celkem pěkné :D) a někdy bych se nejradši zabila -.-
Tak co, najde se tu nějaký človíček který to má podobně? O:)

Dneska je to všechno.. Ahoj :)
Nico
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama