Pocity se vracejí?! Jen to ne!

29. září 2014 v 21:20 | Nico |  Nico diary

Pokud jste četli můj článek o tom že skoro nerozeznám jak se cítím, nebo to spíš nevím.. Něco se změnilo. A může za to film Hvězdy nám nepřály.
Říkala jsem si že to bude jenom nějaká romantická blbost a že na to se koukat nebudu, ale kamarádka o tom tak básnila že mě přemohla zvědavost a pustila jsem si to. První půlku filmu mě to nepřišlo nějak hrozný a celkem mě to i bavilo.. ale v polovině jsem dostala záchvat breku a tak to pokračovalo hodinu.Brečela jsem jako kdyby mi někdo umřel a ne že jsem to jenom viděla. Normálně totiž u filmů ani moc nebrečím. Bylo to tak smutný že jsem brečela i čtvrt hodiny potom v kuchyni. :D
No a od té doby zašíná cítit takovéto štěstí, naštvanost, zamilovanost.. -.- Prosím zabijte mě!
Strašně mi to vadí, protože jsem si odvykla. :D
Dneska jsem vedla pár rozhovoů s kamarádkami a dozvěděla jsem se od nich že považují knížky jako nudnou věc a ještě že filmy jsou lepší.. Mám pro vás jedno upozornění.. Nikdy, opravdu nikdy mi neříkejte že film je lepší než knížka. Protože to snad ví každý že knížce se nic nevyrovná! Já teda osobně považuji lidi co nečtou tak trochu za tupý ale to je věc názoru.
Dneska se mi nechce rozepisovat. Jsem unavená po tréninku, navíc jsem jela pak večer ještě k tátovi protože maminka si jela pryč. Takže to mám zase celý týden dojíždění až do Přelouče. Nevím jak teď budu mít čas na blog, protože mám zase hodně učení a tak a navíc budu přijíždět domů vždy až večer.. Takže tohle je konec článku, vím že to bylo nezáživné ale nedá se nic dělat. :)
Mějte se krásně, ahoj!

Nico

PS: Chtěla bych vám ukázat jeden úžasný cover na mojí oblíbenout písničku. Já jí miluju a tahle verze je nádherná. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AC♥ AC♥ | Web | 1. října 2014 v 17:43 | Reagovat

no já se po zblázním asi z rozchodu, jestli přijde..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama