4FANS!

7. října 2014 v 21:49 | Nico |  Nico

Pokud sledujete český youtube, určitě jste postřehli akci jménem 4FANS. Konala se 4.-5- října v PVA EXPO Praha. Mohli jste tam potkat spoustu Youtuberů, Cosplayerů a také nějaké hudebníky. Podle mého názoru to byla úžasná akce a určitě tam přiště pojedu znova.
Teď bych vám chtěla ale vyprávět jaké to tam bylo.


Ráno jsem vstávala v pět. Asi abych všechno v pohodě stíhala, což se mi teda nepovedlo. Na poslední chvíli sjem si ještě čistila zuby a česala ofinu. Nakonec jsem nasedla do auta a jely jsme s mamkou pro moji kamarádku Aničku. Když jsme dojely do pardubic na vlakové nádraží, měli jsem před sebou třičtvrtě hodiny času, takže ten spěch nebyl vlastně ani tak nutný.
Vlakem jsme asi o půl deváté dorazily do Prahy a z Hlavního nádraží dojely metrem na Letňany. Už v metru jsme si všimly že dost lidí jede taky na 4fans. Přišlo mi to vtipné jak se o tom všichni kolem mě bavili.
Nemusely jsme výstaviště ani hledat, protože směrem k němu šly davy lidí. S Aničkou jsme se na sebe podívaly, chytli se za ruku a vykročily směrem k expo aréně. Úplně jsem zapoměla že s námi jde i mamka. Ta nás před pránou dohnala, řekla nám v kolik se sejdeme a pak už nás opustila. Stoupli jsme si do řady, ale zbytečně jsme tam čekali protože jsme pak zjistili že kdo už má lístek vytisklý, má jít k černému stanu. Tam jsme nakonec dostaly náramek a taky taštičku s kartou na krk a náramkem.
V aréně bylo kromě 4fans ještě něco pro děti ale nevím jak se to přesně jmenovalo. /:D/ Prostě tam prodávali věci pro děti no.
Nevím jesti vám budu popisovat jak jsme tam přesně chodily, protože by to bylo na dlouho. :D
Ale řeknu vám... Ten pocit když jsem viděla Vaďáka.. áááá. Prostě úplně bombastický. Byl milý a se všema se ochotně fotil a podepisoval se. I když bylo tam hodně lidí takže toho už pak musel mít dost když se na nějak všichni lepili a nestíhal. :D
To Samé Explo. Toho jsme tam hledaly snad hodinu a když jsme ho našli byl tam takovej nával že jsme se k němu ani nedostaly. On pak běžel směrem k hlavní stage(i) a tam si stoupnul v hledišti na židli a začal dělat kraviny. (Zpíval zrovna Johny Machette) Všichny se kolem něj mačkali a strkali mu papíry a bloky kvůli podpisu (ne že bych to taky nedělala), ale bylo tam tak narváno že mě málem umačkali. /:D/ A když už jsem podpis měla tak jsem se ani nemohla hnout z místa. Na druhou stranu mi to ani nevadilo protože jsem stála těsně u Expla a dokonce se mi podařilo (ok, trochu úchylný) mu šáhnout na zadek. /:D/ I fotku s ním mám ale jsem ráda že jsem se tam procpala. :D
Další věc.. Pokud sledujete Expla tak víte že s ním někdy točí i jeho kamarád Fajtík. No a já se samozřejmě zamilovala. (to by bylo divý kdyby ne :D)
Kubko je takový zlatý a milý. On tam skoro pořád byl sám a mě ho bylo líto. Tak jsem ho pak objala a moje super kámoška Anička to i vyfotila. (o tom jsem neměla ani tušení, asi proto mě držel tak dlouho) No a tak se objetí od Fajtíka stalo nejkrásnějším zážitkem z celé akce. :')
Nevím jestli vám chci popisovat úplně všechno, stejně to asi moc lidí zajímat nebude. :D tady máte pár fotek :)
Btw. Na těch fotkách vypadám hrozně vím to. :D Ale co už..
Potkaly jsme takké třeba Gabču, Lou, Vidraila s Míšou, Atiho, Hoggyho, Hemulku a Ginger, TheHayley73, Stejka a další. :) Nemám ale se všemi fotku a sem cpát všechno taky nebudu.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Vysněná fotka s Expl0itedem a vypadám jak brambora. No ale na jeho face nemám. :D

Vaďáka úplně zbožňuju a jsem šťastná že jsem ho konečně mohla vidět. :3 ♡

"Matůš, vyfotíš se se mnou?"
"No jó."

Teri je vážně nádherná :3 ♡


Bylo tom vážně hodně lidí a někdy byl problém se k nějakému youtuberovi dostat ale i tak to bylo super. :)
Více fotek na mém INSTAGRAMU nebo si napiště na ASK.FM
Kdyby vás cokoliv zajímalo napište na ask nebo do komentářů.
Mějte se krásně!
Nico :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 7. října 2014 v 21:57 | Reagovat

Ječiš to muselo bejt skvělý !:-D A co gogo, zastihla jsi ho ? :D jinak ti to na všech fotkách sluší, máš skvělou ofču :-)

2 Nico Nico | Web | 7. října 2014 v 23:19 | Reagovat

[1]: Děkujů :3 goga jsem zahlédla ale už ho nesleduji a navíc jinde než ve fotostánku se s ním vyfotit nešlo :/ a to zase něco stálo takže jsem se na to vykašlala :D

3 Simushka98 Simushka98 | Web | 28. února 2015 v 19:44 | Reagovat

Wow, to muselo být božíí :-) Pěkné fotky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama