Hrozně 'mainstream' článek!

25. října 2014 v 19:12 | Nico |  Nico
Když se tak koukám kolem sebe, vidím jak je všechno strašně uspěchané. Jak se děvčata na druhém stupni základní školy malují jak dospělé, oblékají se tak, mají 'vážné' vztahy. Děti kouří, pijí a neváží si vlastních rodičů. Vím že je to hodně omílané téma, ale já prostě musím.
Štve mě když někdo tvrdí že je to chyba doby. To je na jednu stranu pravda. Dnes je hodně dospělích plně zaměstnaých aby uživili svou rodinu a tak jim nezbývá tolik času na své děti. Děti jsou pak vychovávány (dalo by se říct) ulicí a mnohdy úplně zdivočí. Samozřejmě jsou tu ti zodpovědní rodiče, kteří se svým dětem věnují a poskytují jim dobrou výchovu. Takže neviňte doby ale lidi.
Možná to bude divné přirovnání ale prostě.. Kája Mařík.
Jsou to knížky mého dětství. Pokud jste to četli, určitě budete vědět o čem mluvím. Když srovnám Kájovo chování s chováním dnešní mládeže.. Umh.
Štve mě jak dnes tolik dětí nemá úctu ke svím rodičům a respekt k dospělím. Právě to je chyba výchovy. To není ale to hlavní co tu chci řešit.
Jde tu o to že mě udivují a taky rozesmívají vztahy dnešních 'třináctek'. (Napsala jsem to tak ale ono je to i u dvanáctek, čtrnáctek..) Netvrdím že je to tak u všech. Mám spolužačky které jsou se svými kluky otravdu dlouho a je to vážný vztah. Ale taky znám holky které mají na každý týden jednoho. A taky samozřejmě každého milují.
Tohle mi teda někdo vysvětlete. Jak může někdo milovat tolik kluků za tak krátkou dobu? Nemyslím si že k nim něco cítí. Já si myslím že je to buď chvilkové pobláznění a nebo jen frajeřina. Takové to "Hmm, já mám kluka takže jsem drsná."
Boha! Ty děvčata si někdy neuvědomují že některým lidem třeba ubližují.
Myslím si, že jednou nebudou schopni navázat vážný vztah a nebo je nebude nikdo chtít.
Toť můj názor.
OK, mě se taky líbí víc kluků a každou chvíli se rozplývám nad jiným, ale to je přece jen takové neškodné zamilovávání, které netrvá moc dlouho.
Pro dnešek končím, protože jsem u babičky a nemám tolik času. Chystám článek o netestované kosmetice a snech! Takže se těšte. :)
Vaše Nico
(Obrázek který naprosto nesouvisí s tématem, ale prostě se mi líbil.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | 25. října 2014 v 19:26 | Reagovat

Ve všem s tebou souhlasím :). Já bych si nikdy nedovolila co si někdy ostatní dovolí at´ k rodičům ,k neznámým lidem nebo ke svým vrstevníkům.
Co se lásky týče už jsem toto téma tak trochu přestala řešit. Nechápu jak někdo může tak rychle střídat kluky...

2 Anonym Anonym | 1. listopadu 2014 v 13:45 | Reagovat

moc dobrý článek :-)

3 Nico Nico | Web | 1. listopadu 2014 v 20:20 | Reagovat

Děkuji :)

4 S* S* | 8. listopadu 2014 v 11:35 | Reagovat

Muze za to pretechnizovana doba. Internet, televize. Deti maji mnohem vetsi pristup k ruznym informacim a pripadaji si strasne dospele. Spousta veci jim prijde normalni. Alkohol, sex, drogy. Lide jsou take tvorove touzici po pozornosti a uznani. Nekdo to dela a dostava se mu tudiz popularity, budu to delat taky. Budu prvni z party, co prijde o pannenstvi, tak se zmaluju jak devka a prijdu o to ve trinacti. Nemuzou za to rodice, alespon ne vetsinou. Kdyz clovek chce, dokaze utajit vsechno. V zivote jsem se setkala s ruznymi lidmi. Moji vrstevnici co tajili fet, ktere vozila socialka domu opile pod obraz. Zatahy v hospadach s ozralymi ctrnactkami. Neni to lidmi. Je to dobou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama