Random kecy z prázdnin

29. října 2014 v 23:24 | Nico |  Nico diary
Ahoj všichni^^
Dneska to bude jenom takový oddechový článek a povím vám, co jsem dělala o podzimních prázdninách.
Nejdřív jsme jeli k babičce do Karlových Varů. Nebudu vám popisovat jaké utrpení jsem tam musela snášet. Vážně, radši no comment. -.- :D
Byli jsme se s tátou projít ve městě a zašli do knihkupectví kde jsem si pořídila knížku s básněmi. Dali jsme si oplatku a já si to jako správný turista musela vyfotit.
V pondělí jsem v poledne jela na oční prohlídku. K mému překvapení to netrvalo vůbec dlouho, protože jindy tam čekáme strašně dlouhou dobu. Možná to nevíte ale nosím brýle no a budu mít konečně nové. Je tam nový doktor no a je to vietnamec či co a mluví hrozně vtipně. Vím že bych si neměla dělat srandu ale když mě vyšetřoval a mluvil tam na mamku a na mě tak jsem se musela rýpat nehtama do ruky, abych nevybuchla smíchy. Pak mě ještě sestřička rozkapala oči.
No a tady to přichází. Jakmile kapky zabraly tak jsem opravdu hodně špatně viděla. Když jsme šli do Lidlu tak jsem málem vrazila do té prosklené stěny protože jsem si myslela že to jsou dveře. Na mobil jsem taky neviděla protože jsem nemohla zaostřit na blízko. :D Musela jsem vypadat dost vtipně jak jsem pak šla na zastávku a snažila se přečíst jaké má ta zastávka číslo. Zorničky jsem měla úplně obrovský.
No a to jsem jela k Elze (Ell)
U ní jsme natočili 4 videa! Ale jenom nevím jestli se mi bude chtít to stříhat..
Byla to fakt sranda, Elzu moc miluju
No a dneska jsem akorát byla nakoupit a jinak doma. Uhm, takový nudný den. Ale musím se pochválit že jsem všude uklidila a dokonce i uklidila pokoj!:D


Vůbec nechápu proč všichni tak šílej s Hallowenem. Vždyť u nás se to ani neslaví a musím říct že ty pokusy o oslavy jsou spíš trapný. No a tak si všechny holčičky museli udělat Hellowensekej make-up a dát si to na facebook. A hlavně že to maj všichni stejně podle Teri Blitzen. :)
-Já v autě a oplatka^^


-Koukaly jsme na Déčko.. nechtějte vědět jak jsme do toho byly zažraný a ještě ty naše komentáře k tomu :'D

-Natáčení :D

Vaše Nico^w^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama