Tajemství a faleš

26. března 2015 v 18:21 | Nico |  Nico
Hodně lidí si myslí že mě zná. Myslí si že jsem lehko prokouknutelná a že každý zná moje tajemství. Věci které lidé kolem považují za moje tajemství pro mě nejsou má tajemství. Není to tak že bych byla nějak otevřená, spíš mám věci o kterých nemluvím a které neví vůbec nikdo. A ani nikdo neví že mám nějaké tajemství, takže tím to asi bude.
Vtipné na tom je, že ti kteří si myslí že mě znají, tak o mě nevědí ani ty nejzákladnější věci. Neví moje oblíbené jídlo, knížku nebo seriál a neví co mě baví.
A nebo to bude tím že je to nezajímá a starají se o mě jen když mě chtějí pomlouvat, nebo se jim na mě něco nelíbí a tak roznášejí drby.
Jsou ale lidé, kterým se dokážu zcela otevřít. Kterým tak věřím, že jim dokážu prozradit i tu nejtajnější věc, kterou třeba nikdo netuší. Takových lidí je málo a stejně to vždy nakonec dopadne tak že mě zradí.

Zajímalo by mě proč jsou lidé tak falešní. Nebudu uvádět nějaké příklady, protože tu nechci mluvit o konkrétních lidech z mého okolí. Ale jsou tu všude. Setkávám se s nimi denně. Hrají si na moje přátelé, obímají mě a usmívají se. Potom, když už tam nejsem tak o mě říkají nejrůznější hnusárny nebo mě podrazí. A teď nevím co je horší. Jestli když to, že člověk kterému věříte vás pomlouvá, nebo když on vám nevěří a dělá věci proti vám.
Za tento i milulý rok jsem odhalila tolik falešných lidí, že se to nedá ani na rukou spočítat. A nejhorší je že jsme byli (možná, teď už si nejsem jistá ničím) hodně dobří přátelé.
Štve mě to, protože kolikrát vidím jak se falešně chovají holky (hlavně holky!) mezi sebou a takhle zrazují někoho kdo si to naprosto nezaslouží. Je vidět jak toumu dotyčnému závidí, pomlouvají ho a za pár minut ho zase neskutečně milují.
A tak k čemu jim to je? Já si nemyslím že jsem nějak falešná (teda doufám) a tak nevím jak ti lidé přemýšlí. Dělá jim to dobře? Tak když někoho nemám ráda tak se s ním nebavím, ne?
Je to běh na dlouhou trať a tihle lidé tu byli a budou.
Tak vás všechny prosím... buďte upřímní a nebuďte blbí.

S láskou

Nico
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama